לימודי נדל"ן – כיצד הם יכולים לקדם אתכם בחיים?

לימודי נדל"ן – כיצד הם יכולים לקדם אתכם בחיים?

לימודי נדל"ן

בכל תקופה אנו עוצרים לרגע וחושבים: כיצד נוכל להתקדם בחיים? האם יש דבר מה שניתן לעשות ויקדם אותנו הן בטווח הקצר והן בטווח הרחוק? זה הזמן שבו מתקבלות ההחלטות החשובות ביותר. אלה שישפיעו על מסלול חיינו ויובילו אותנו בנתיב קצר יותר, ליעד שאליו נרצה להגיע. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות רכישה של מקצוע משתלם ומרתק במיוחד. תיווך של נכסי נדל"ן בישראל, שבה ערך הנכסים עולה במהירות.

מה לומדים בדרך להיות מתווך?

ראשית, חשוב לדעת כי לא מדובר בתוכנית לימודים ארוכה של מספר שנים כמו תואר ראשון. למעשה לימודי נדל"ן מתבצעים באמצעות קורס שנועד להכשיר אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן על היסודות של נישה זו. במהלך השיעורים השונים מקבלים ידע מעמיק בכל שנדרש כדי להשקיע בתחום הנדל"ן, לסייע ללקוחות לרכוש, למכור, להשכיר ואפילו לנהל נכסים.

כמו כן, הקורס מעניק פרספקטיבה ייחודית על האופן שבו התעשייה השתנתה לאורך זמן וכיצד היא צפויה להמשיך להתפתח בעתיד. קורס זה אינו דורש ידע מוקדם או ניסיון בנדל"ן, מה שהופך אותו למתאים במיוחד עבור כל מי שמקווה להיכנס לתחום לצורך עיסוק בו. כמו כן הוא מתאים למשקיע המעוניין פשוט לצבור ידע נוסף בתחום הנדל"ן כדי לחדד את מערך כישוריו, ולקבל גישה לעסקאות מניבות עוד לפני שהן מגיעות לשוק.

מה לומדים בקורס הזה?

קורס נדל"ן כולל סקירה של מגוון רחב של תחומים שאותם ניתן ללמוד בשיעורים קצרים וממוקדים, עם לא מעט דוגמאות. בין השאר לומדים דיני חוזים, כדי להבין את הדרך שבה חוזי הקנייה והמכירה מנוסחים. למרות שעורכי דין ינסחו אותם עבור לקוחותיכם, חשוב לדעת מה כתוב בהם.

בנוסף, לומדים עקרונות של משא ומתן, כדי למצוא את שביל הביניים באופן המיטבי בין הקונה והמוכר. לדעת איך לייצג את האינטרסים המשותפים ולהגיע לעסקה שבה שני הצדדים מרגישים שהרוויחו.

לצד הנושאים הללו כמובן לומדים כיצד להעריך נכס, מה ההבדלים בין האזורים השונים, איך להציג את הנכס וכמובן איך לגייס נכסים למכירה בבלעדיות.

האם ניתן בתום הקורס להתחיל לעבוד בתחום?

כבר בסוף הקורס אפשר להשתלב בחברת תיווך ולהתחיל למכור נכסים. למשל, רשתות תיווך מובילות בישראל מאפשרות לפתוח זכיינות.

יש גם מתווכים המשלבים את העבודה בתיווך עם עבודה נוספת בחצי משרה, עד שיתחילו לצבור ניסיון וחוג לקוחות רחב. כך, בגמישות מלאה הם מצליחים לייצר הכנסה נוספת בסכום בלתי מוגבל.

לסיכום, אם אתם מחפשים היום את התחום הלוהט ביותר בישראל. נישה שהביקוש אליה לעולם לא יסתיים, ותמיד תהיה בה עבודה – כדאי לנסות את תחום התיווך. באמצעות לימודים קצרים, ללא צורך בתואר אקדמי, אפשר לרכוש מקצוע שההכנסה ממנו יכולה להגיע לשש ספרות בשנה תוך זמן קצר. המשכורת שלכם תלויה כמובן במוטיבציה ובזמן שתשקיעו. מתווכים רבים מינפו את המידע שלמדו, והפכו גם למשקיעי נדל"ן בארץ ומעבר לים.