מבחן GMAT

מבחן GMAT הוא מבחן סטנדרטי המודד את היכולות המתמטיות והמילוליות של התלמידים. הוא משמש כבחינת כניסה לבתי ספר לעסקים ותוכניות לתארים מתקדמים אחרים

למה כדאי לבצע קורס GMAT  לפני המבחן

קורס GMAT מציע סקירה מלאה לקראת מבחן ה-GMAT וגם עוזר בבניית הביטחון שלך להתמודד עם המבחן. הקורס כולל: סקירה מלאה של GMAT והמבנה שלו. טיפים להתכונן לכל חלק בבחינת GMAT. תרגול מבחנים עם הסברים מפורטים ופתרונות וידאו שניתן לגשת אליהם במכשירים ניידים או מחשבים ניידים, 24/7, בכל מקום בעולם. תוכנית לימוד מותאמת אישית עם המלצות מותאמות אישית מתי לגשת לאילו מבחני תרגול על סמך הביצועים שלך.

מבחן GMAT הוא מבחן סטנדרטי להערכת כישורי החשיבה הכמותית והמילולית של מועמד. זוהי בחינת קבלה ללימודי תואר שני ולבתי ספר למנהל עסקים ה-GMAT מתקבל על ידי יותר מ-2,100 בתי ספר ב-91 מדינות ברחבי העולם, כולל אוניברסיטאות מובילות כמו אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת סטנפורד, בית הספר וורטון לעסקים ואוניברסיטת ייל. ה-GMAT כונה "המבחן המכובד ביותר בעולם" על ידי "האקונומיסט".

מבנה בחינת GMAT

מדובר בבחינה מבוססת מחשב שנמשכת כארבע שעות.
בסך הכל כלולים חמישה חלקים: חלק כמותי, המורכב מ-65 שאלות רב-ברירות, עם כ-75 דקות. ציונים כמותיים נעים בין 200 ל-800. הציון המקסימלי הוא 800. חלק מילולי, המורכב מ-36 שאלות רב-ברירות, עם כ-55 דקות. הציונים המילוליים נעים בין 200 ל-600. הציון המקסימלי הוא 600. סעיף הנמקה משולב, המורכב מבעיה אחת ללא הודעה, עם כ-55 דקות. ציוני הנמקה משולבת נעים בין 200 ל-800. הציון המקסימלי הוא 800. קטע כתיבה אנליטית, המורכב משתי בעיות באורך חיבור על נושא בודד, עם כ-30 דקות לבעיה וללא הגבלת זמן מוגדרת.

ציוני כתיבה אנליטית נעים בין 0-600 . הציון המקובל ביותר הוא 500. בחינת GMAT היא אחד המבחנים הסטנדרטיים הקשים ביותר. צריך הרבה הכנה ותרגול כדי להצליח במבחן GMAT. עם זאת, כאשר אתה עושה את המיטב ותשקיע עבודה קשה, תוכל לעבור אותו ולצאת ממנו עם ציון הרבה יותר טוב ממה שהיה לך.

חשוב לדעת שציון ה-GMAT אינו מגדיר את הצלחתו של מועמד לבית ספר לעסקים. זהו רק אחד מגורמים רבים שבהם משתמשים קציני קבלה כדי להחליט אם הם רוצים לקבל מועמד או לא. ציוני GMAT משמשים בתי ספר לעסקים כדרך לקבוע עד כמה מועמד התכונן לקורס ה-MBA שלו וכיצד הם יתפקדו במהלכו. ניתן לראות בציון GMAT גבוה כסימן לכך שהמועמד השקיע את העבודה הקשה הדרושה כדי להצליח בקורס ה-MBA שלו.

לעוד קורסים של מבחנים בין לאומיים היכנסו לאתר : https://www.yedaplus.co.il/