קורס Java

 

אחת השפות הפופולריות והשימושיות היום בשוק היא כמובן שפת ה-Java. ישנו לא מעט ביקוש לאלה המכירים את השפה ויודעים לעשות בא שימוש. לכן ישנם לא מעט גופים המציעים קורסים בשפת ה-Java, המחיר ישתנה בהתאם למספר גורמים עליהם נדון בהמשך. אז בואו נראה איפה כדאי ומה כולל קורס ב-Java.

 

מהי Java

שפת ה-Java  היא שפה מונחית עצמים שפותחה על-ידי חברת Sun-Microsystems בשנת 1991. כיום השפה היא אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בעולם. למה? ה-Java היא למעשה שפה רחבה יותר מ-C כאשר זו מבוססת עליה (בהתאמה). בנוסף, Java עוברת בדרך כלל הידור(קומפילציה) שמעבירה אותה לשפה הדומה יותר לשפת מכונה, לכן ניתן להשתמש ב-Java כמעט בכל מערכת הפעלה מטלפונים חכמים ועד מחשבי על מתוחכמים. לכן, ישנו ביקוש אדיר לאלה השולטים בשפה. נכון ל-2019 Java היא שפת התכנות הפופולארית ביותר בעולם.

 

מה נלמד בקורס Java

בדרך כלל קורס Java כולל מספר דברים.

1)תכנות מונחה עצמים.

2)סוגי נתונים.

3)בקרת זרימה.

4)פונקציות סטנדרטיות.

5)די-באג

6)מבני נתונים.

שימו לב כי בכל מקום בו תלמדו, תכנית הלימוד תשתנה מעט, אך בדרך כלל נלמד את הקורסים הבסיסיים הללו. בנוסף, בדרך כלל הסטודנטים יאלצו להגיש עבודת גמר. זו, משמשת כרטיס הביקור שלכם בכל מקום בו תרצו לעבוד. בנוסף, בכל מקום תכנית הלימוד תשנה לכן אורך הקורס וכמובן איכותו תשתנה בהתאם.

 

המסביב

אורך הקורס בשפת התכנות Java יכול להשתנות דרסטית. ישנם קורסים מתקדמים שאורכם כ-4 ימים, וישנם קורסים באורך של מספר חודשים. שכן, סוג החומר אותו תלמדו ידרוש כמות גדולה או נמוכה של שעות לימוד. לדוגמא: לימוד תכנות בסיסי יכול להגיע לכ-160 שעות. לכן, מחיר הקורסים ישתנה בצורה דרסטית בין סוגי הקורסים. לכן, במידה ותרצו להשתתף בקורס Java, בדקו במספר מקומות את הזמן והמחיר אותו תדרשו לשלם. כך למעשה, תוכלולדעת מה נדרש ממכם.

 

 

היכן ניתן לעשות קורסי Java

ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו ללמוד Java. במידה ותרצו לדעת יותר מהשפה הספציפית הזו תכולו ללמוד באוניברסיטה או במכללה בה תלמדו על השפות ואף על המתמטיקה שמניע אותה. אולם, כדי להתחיל לעבוד בעבודת תכנות תדרשו בדרך כלל למינימום של 3 שנות למידה. אולם, כדי לחסוך זמן וכדי להתחיל להרוויח כסף מוקדם יותר ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו לעשות קורס Java.

ביניהם- ג'ון ברייס, יניב ארד,  Coursera, Hacker-U  ועוד.

 

לסיכום

הביקוש ההולך וגובר למתכנתים מנוסים גורם ליותר ויותר אנשים ללמוד שפות תכנות, Java כשפה בה נעשה השימוש הרחב ביותר פותחת פתח להכנסה גבוהה, ויכולת ליצור תוכנות מיוחדות. אז, למה אתם מחכים? צאו ללמוד Java עוד היום.