3 טיפים שיעשו לכם את סביבת העבודה

3 טיפים שיעשו לכם את סביבת העבודה

בין אם בימי הקורונה או בכלל, סביבת העבודה חשובה במיוחד בכדי להגדיל את התפוקה שלכם. יחד עם הגדלת התפוקה, כמובן שההרגשה האישית שלכם לא פחות חשובה. אם כך, הנה 3 טיפים לעובדים מהבית ולעובדים ובכלל.

ידוע עד כמה סביבת העבודה משפיעה ומשליכה על האופן בו אנחנו עובדים. אם לדייק את המילים, לפעמים סביבת העבודה יכולה לעצב את יומכם לחלוטין. אם אתם עובדים מהבית, אתם וודאי יודעים עד כמה חשוב להתעורר לבוקר של בית מסודר ונקי, כולל כיור נטול כלים מלוכלכים. וזה לא בכדי. למעשה, מומחי שינה תמיד ימליצו לכם על מטבח נקי ממטלות על הבוקר. הדבר הראשון שאתם צריכים לפגוש בבוקר, זה את כוס הקפה שלכם. אם כך, הטיפ הראשון שלנו אליכם הוא סדר וניקיון. ומה בקשר לציוד העבודה שלכם? בואו נדבר גם על זה, מה שמוביל אותנו לטיפ השני.

המלצה: הקפידו לרכוש ציוד היקפי מקורי ולא חלופי

הכי חשוב, הציוד ההיקפי שלכם. הקפידו על ציוד מקורי ומותאם, עדיף לא מוצרים גנריים. למשל, לא סתם ממליצים על דיו למדפסת HP מקורי. תמיד יהיה חשוב להקפיד על ראשיו דיו מקוריים לסוגי המדפסות. ברגע שראשי הדיו אינם מקוריים, אתם למעשה מסתכנים בסתימת מזרקי הדיו שבמדפסת.

מעבר לראשי דיו מקוריים, כמובן שיהיה חשוב גם לרכוש טונר מקורי למדפסת HP, אם טונר הוא שיטת ההדפסה שלכם. מבחינת ציוד היקפי נוסף, אנחנו גם נמליץ לכם על מסכים איכותיים בלבד. שמעו לנו, על מסך עבודה אל תתפשרו. כמו כן, כך גם רלוונטי לגבי כיסאות עבודה.

הקפידו לשבת על כיסאות נוחים בלבד ועדיף אורטופדיים

כיסאות העבודה נכללים תחת ציוד עבודה, ואנחנו ממליצים לכם לבחור בכיסאות אורטופדיים בלבד. לאחר שכיסינו את הנושא של ציוד היקפי וציוד עבודה, סדר וניקיון, בואו נדבר על טיפ נוסף – תזונה מאוזנת. שמעו לנו, התזונה שלכם קשורה רבות לאופן בו אתם חווים את יום העבודה שלכם.

אם אתם נוטים לסבול מכאבי ראש במהלך יום עבודתכם, אנחנו ממליצים לכם להכין מראש סלט טוב ולא מפיל. נסו להימנע מאכילה מופרזת במהלך ארוחת הצוהריים, מה שבדרך כלל ישלח אתכם ישירות לשנ"צ אם אתם עובדים מהבית.

טיפ קטן לעובד במשרד מוביל שינוי גדול אצל כל אחד

אם אתם לא עובדים מהבית, כמובן שאפשר לקחת בבוקר פריכיות או משהו קליל אחר. אם התברכתם בבן זוג ממש מסור שמטורף עליכם ברמות היסטריות, בקשו ממנו להקפיץ לכם סלט לעבודה. סביר להניח שהוא יגיע גם בלי שתבקשו.

בכל מקרה, אל תישארו רעבים ואל תמתינו לערב בכדי לאכול לראשונה. שפרו את סביבת עבודתכם, תאכלו נכון ושמרו על סדר וניקיון. באופן כמעט אוטומטי, תרגישו שתפוקת עבודתכם גם היא משתפרת.